| SpongeBob21 a întrebat:

Eu am o varsta mai frageda si la mine inca mai vine "iepurasul", Si pe 21 aprilie este si ziua mea.multi ma intreaba ce vreau de ziua mea.sau ce vreau sa`mi aduCa "iepurasul". Imi puteti da cateva idei?happy. Multumesc!big grin

Răspuns Câştigător
| Balonashh a răspuns:

Byby, pai...haine :X make-up-urii thinking si daca esti pretentioasa ia si tuu 5 milioane de la fiecar si te-ai facut laughing sau na' thinking Role ma gandesc ca ai... d-astea cu sportu nu vrei? laughing sau carti din alea de groaza :X [eu le ador laughing ] sau poate vrei sa-ti faci ziua undeva bengos. poa sa fie si asta un cadou, mai stiu eu la bowling & jocuri mecanice! Poti sa-i duci pe prieteni tai de ziua ta intr-o excursie la munte sau mai bine in Bucuresti! Poti sa mergi cu parintii intr-o tara! Doamne sunt o gramada de lucruri. WI ai? e misto :X! laughing sau pune-i sa-ti ia o bata noua laughing mai multe ideei la mess laughing besk la u :X

6 răspunsuri:
| lsgsfh a răspuns:

Simplu daca au mai multi bani...un telefon corby daca bugetul e mai mic.of. trusa de machiaj, dulciuri daca iti place niste papusi o pereche de role... ceva ce itiplace tie.bafta!

| PeStraziGoale a răspuns:

Ok.
Poti sa spui ca vrei:
-Niste haine noi
-Banilaughing
-Sa`ti cumpere jucarii
-Dulciuri
-Un telefon mai misto
-Un aparat foto
-O placa de par

| Biancaloveya a răspuns:

Pai nu stiu daca ai in jur de anii mei poti avea un telefon... sau haide frumoase jucari sau ca sa-i impresionezi poti spune "eu nu-mi doresc nimic vreau doar sa fim sanatosi"laughing

| Biancaloveya a răspuns:

Pai nu stiu daca ai in jur de anii mei poti avea un telefon... sau haide frumoase jucari sau ca sa-i impresionezi poti spune "Eu nu-mi doresc nimic vreau doar sa fim sanatosi"laughing.

| SpongeBob21 explică:

Pai am deja telefon cu tochscreen, jucarii nu`mi mai trebuie, aparat foto am.placa de par nu`mi trebuie fiindca am parul` drept.Si de`asta am ramas in pana de idei.thinking Oricum va multumesc mult pentru. ajutor.:*

| Laurentiuuu a răspuns:

Nintendo Wii:X