| Kulanay25680 a întrebat:

Luna care vine este ziua iubitului meu si nu stiu ce sa ii cumpar imi puteți da cateva idei?

3 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

O pereche de catuse si un sapun.Foloseste`le pe el, sigur va fi ceva nou si diferit.Te va iubi la nebunie.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Pai ai putea sa faci urmatoarele lucruri:
-Ai putea sa faci o petrecere surpriza pentru el(desi cred ca ar fi destul de costisitoare,daca dai bani pe sucuri,pe mancare) unde sa fie invitati prieteni,apropiati de ai lui,sa fie muzica e gustul lui ce stii tu ca-i place sa asculte,sa ai bauturi cola,fanta,sprite si altele si diverse mancaruri preferate de el,poti sa-i dai cadou un tricou,o pereche de adidasi,un parfum,deodorant, o sapca, un ceas, orice sigur o sa-i placa mult orice i-ai da daca vine de la tine si o sa aprecieze si mai mult cadoul tau daca l-ai face tu de mana daca te pricepi sa faci lucruri din carton, sa desenezi si astea o sa aprecieze mult.
Sper ca te-a ajutat.
Toate cele bune.

| TheNigga a răspuns:

De ce sa ii faci cadou cand te are pe tine? Stii la ce ma referwinking
Bineinteles asta in cazul in care nu esti doar o copila in calduri care vrea distractie.
Cat despre cadou material, asta ar trebui sa stii tu. Tu il cunosti si tu stii ce vrea, noi nu. Nu mai pune intrebari de genul.