| AlexaLovesSkillet a întrebat:

FUNDA unui raspuns bun si rapid! As dori sa cumpar lantisorul "cu verbina" pe care il poarta Elena Gilbert (Nina Dobrev) in The Vampire Diaries. Este foarte frumos, si e vintage! Problema e ca nu il gasesc in Romania. Doar pe site-uri din China, gen ebay si alibaba. Va rog mult, daca puteti sa imi dati un site de unde il pot cumpara sau poate il vinde cineva care l-a cumparat si nu ii place sau nu ii mai trebuie, ca cei de pe okazii.ro. Va rog mult, ar insemna foarte mult. Si, repet, dau FUNDA! Deci, vreun site de unde il pot lua? Sau vinde cineva acest lantisor? Sau ceva asemanator? Multumesc enorm, apreciez. Pupici tuturor! >big grin

Răspuns Câştigător
| Nicolae_Andreea_2000 a răspuns:

Https://www.facebook.com/made4youhandmadeaccessories?fref=ts si eu vreau sa il cumpar si am vorbit cu tipa pe privat si a spus ca o sa fie in stoc intr-o saptamana aproximativ 2 si costa 35 lei+5 lei transportul. Sper ca te-am ajutat.App tipa a spus ca livreaza prin Posta Romana, asa ca nu conteaza de unde esti.

11 răspunsuri:
| AlexaLovesSkillet explică (pentru TheSecretGirl):

Hey, am vazut pagina, dar nu gasesc acel colier. Poti sa imi dai exact pagina produsului? Ar fi perfect. Multumesc mult happy

| Katherineeeeeeee a răspuns:

Doar acesta il stiu thinking dar ai putea sa mersi la cineva care se ocupa cu asa ceva[ ma refer la persoanele care fac lanturi, inele, bratari etc] si si putea sa intrebi daca poate sa iti fac un lant la fel sau asemanator happy sper ca te-am ajutat
PS : eu eu vreau un lant ca acesta asa ca o sa imi fac la comanda cred

| AlexaLovesSkillet explică (pentru Katherineeeeeeee):

Daca iti faci comanda, imi spui si mie cam cat te costa in total? Ca si eu vreau neaparat acest lant! Mor dupa el big grin happy.

| Katherineeeeeeee a răspuns:

Da o sa iti zic doar ca este o problema
:-d eu am sa merg sa imi fac la comanda doar in august cand vine mama acasa x_x

| AlexaLovesSkillet explică (pentru Katherineeeeeeee):

Aff.hee hee Si atunci, stie cineva UNDE s-ar gasi un astfel de "atelier" prin Constanta sau in Bucuresti? laughing

| AlexaLovesSkillet explică (pentru AlexaLovesSkillet):

Si cam care ar fi pretul?hee hee

| AlexaLovesSkillet explică:

Site din Romania. Am uitat sa specific. Ca daca e sa il iau din China, sau de pe un site strain, ma costa transportul si vama de ma rup... ajung la 2-300 de dolari lejer... Multumesc.

| KhaleesiD a răspuns:

Buna! Nu stiu daca mai vrei lantisorul fiindca ai scris de mult intrebarea aceasta. Dar eu stiu unde il poti gasi. Si eu am comandat unul chiar astazi.
http://cdbs.biz/product-details/?pid=20120827042444dcc50

| Rose1123 a răspuns:

Hei! :) Uite aici ceva ce te-ar putea ajuta. :D https://www.facebook.com/....../photo.php