| Andreea_Ureche_1999 a întrebat:

as dori sa cumpar lantisorul "cu verbina" pe care il poarta Elena Gilbert (Nina Dobrev) in The Vampire Diaries.
De unde il pot cumpara ( un link din Romania va rog) sau daca vreau sa il cumpar la comanda din argint de la un bijutier cam cat m-ar costa?

2 răspunsuri:
| DidosMari a răspuns:

Ai aici tot, inelele, colierul Elenei, colierul lui Katherine, şi dacă ai văzut şi Twilight este acolo şi inelul Bellei. https://www.facebook.com/......media/set/ Succes.

| Andreea_Ureche_1999 explică (pentru DidosMari):

Am vazut deja pagina asta, eu vreau sa stiu cam cat m-ar costa sa-l cumpar de la o bijuterie pe comanda din argint