| cristinutzza2012 a întrebat:

Imi puteti da un sfat? Ce telefon imi recomandati, Huawei g7010, Nokia asha201 sau Nokia asha 200?

5 răspunsuri:
| xlollypop a răspuns:

Eu as alege Nokia asa 200 pentru ca hawei are o prietena si nu e multumita de el. Nokia asa 201 e foarte ok dar Nokia asa 200 mi se pare si mai k:*winking

| xlollypop a răspuns:

Scuze dar TPU mi-a schimbat asa cu asa straight face

| andreyuu a răspuns:

Eu as alege Nokia Asha 201 sau 200, diferente considerabile intre ele nu prea exista, in rest desi Huawei are ecran touch, camera lui este de 1. 3MP si nu suporta card decat pana in 4GB.

| AnnaAbba a răspuns:

Eu as alega Nokia asha200 sau Nokia asha201 pentru ca ambele telefoane sunt bune si nici nu costa foarte mult. In timp ce Huawei g7010 este pe touch si nu este un telefon stralucit.

| AnnaS123asd a răspuns:

Eu mi-am cumparat Nokia asha201 si sunt multumita de el big grin