| Secret1212 a întrebat:

Imi puteti spune si mie dacă eMag va face reduceri de Black Fraiday?

Răspuns Câştigător
| dragosh6 a răspuns:

Da se fac reduceri la eMag, dar s-a fi foarte atent cand se da startul la reduceri, atunci trebuie s-a fi online ca s-a apuci produse care au si 90% reducere.

5 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Nu numai eMAG, mai toate magazinele online vor face reduceri.

| Duucu a răspuns:

Au facut in fiecare an, vor face si anul acesta.

| Celcareajuta a răspuns:

Emag are cele mai faine reduceri. Daca acum un produs e 500 Ron, de BF o sa fie redus 700 ron de la 1150 la 450 happy Welcome to Romania!

| Krista1 a răspuns:

Va face reduceri insa au umflat mult preturile si practic vei cumpara produsul la pretul lui original. La inceput au avut intr-adevar oferte bune dar acum au inceput sa aiba preturi mari. Eu am luat o tableta Lenovo de pe cel.ro cu 3 milioane mai ieftina decat la eMAG.

| Qwzky a răspuns:

Bineînțeles! O să aibă oferte super așa că dacă ai de gând să îți cumperi ceva, așteaptă Black Friday!