| Lucy0011 a întrebat:

Imi puteti spune si mie va rog frumos cum se procedeaza de ziua neagra a reducerilor ( Black Friday ), din cate am inteles ar fi pe 29 noiembrie! Multumesc frumos,

Răspuns Câştigător
| CataC a răspuns:

Buna Andreea
PE 29 va fi la majoritatea, dar eMAG, evomag, wachsop si altele vor face pe 22.
Lasa un email pe http://reduc.ro/ si vei primi lista completa de magazine cu o zi inainte. :)

2 răspunsuri:
| larisalary12 a răspuns:

Da, e pe 29 si sunt reduceri mari pe site-urile online

| AlexandraPink a răspuns:

Da, este pe 29 noiembrie. In acea zi sunt reduceri mari la magazinele online, dar si la cele din Mall.