| Dany_Szelyes_Fekete_2000 a întrebat:

Buna tpu.Imi puteti zice de la ce magazine se poate cumpara licenta de cs pe steam sau un steam wallet code de 20$?

Răspuns Câştigător
| GutuvanMorgan a răspuns:

In magazinele kaufland sunt ceva automate in care bagi bani si iti cumperi counter strike.E vorba de automatele alea de unde iti poti incarca si conturile prepay.sa ai bani la fix, aparatele nu dau rest.

| Dany_Szelyes_Fekete_2000 explică (pentru GutuvanMorgan):

Da tu din ce oras esti

| GutuvanMorgan a răspuns (pentru Dany_Szelyes_Fekete_2000):

Radauti. De obicei fiecare kaufland are automatul sau unul dintre ele daca exista mai multe kauflanduri intr-un oras.Ai reusit sa achizitionezi CS-ul?

| Dany_Szelyes_Fekete_2000 explică (pentru GutuvanMorgan):

Inca nu m-am dussadva ma gandesc ca noi(targu mures)nu suntem asa dotatilaughing

5 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

De la nici un magazin. Cumperi direct de pe Steam, platesti cu PayPal si gata.

| NeVeR4NeVeR a răspuns:

Pai nu se poate cumparat din magazine in tara noastra dar la magazine online www.kinguin.net esti si mai ieftin de acolo am cumparat eu si l2d2.