| CSelly a întrebat:

Imi spune cineva ce pot darui de craciun mamei si tatalui meu?

Răspuns Câştigător
| Tavy100 a răspuns:

O cana pentru fiecare, pe una sa scrie Best Dad si pe cealala Best Mom

6 răspunsuri:
| ooLaviii a răspuns:

Mamei: O vesela noua sau cv care o poate ajuta in bucatarie!happy

Tatului: Un set de scule noi sau cv pentru masinahappy

Fundita? puppy dog eyeslove struck

| Iulia20 a răspuns:

Ceva simbolic:o felicitare,un mos craciun un glob, decorati pentru brad, casa sau ceva care le place lor dar mai frumos si s-ar bucura mai mult la ceva simbolic sau facut de tine

| Alexycys2000 a răspuns:

Niste ciocolata calda intr-o cana frumoasa cu specific de craciun dimineata, plus un cadou(intreaba-i ce isi doresc)

| anamaya78 a răspuns:

Pai mamei tale ai putea sa-i iei un parfum care stii ca-i place mult, sau un lantisor daca stii ca poarta bijuterii, o revista care ii place iar tatalui tau i-ai putea lua un breloc pentru. chei sau un portofel. sper ca te-am ajutat! succes!

| madalinanastase a răspuns:

Evident mamei o rochie sau un colier (asta as cumpara eu) si tatalui o trusa de reparat