| dragutzairina a întrebat:

Imi ziceti si mie va rog programul si adresa magazinului Diana Shoping din Constanta? P.S raspundeti doar daca stiti cu precizie.Dau Funda! Scuzati categoria. Multumesc kiss big grin

6 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Stefan cel Mare, Constanta (Centru)
http://www.orasulm.eu/locuri/Diana_Shopping_19923
http://www.getlokal.ro/en/constanta/diana-shopping
Program,imi pare rau, nu gasesc.

| dragutzairina explică (pentru CM7YRE):

Nu-i nimic. multumesc frumos. daca nu mai raspunde nimeni tie iti dau fundakiss

| CM7YRE a răspuns (pentru dragutzairina):

Cu placere :* Nu o fac pentru funda, ci ca sa ajut happy

| dragutzairina explică (pentru CM7YRE):

Ma bucur ca mai exista asa oameni laughing kiss

| CM7YRE a răspuns (pentru dragutzairina):

Mai exista, ai exemplu concret, si daca ai vreodata nevoie de ajutor cu ceva, nu ezita, lasa-mi un pm. Iti las adresa in mesaj daca ai nevoie de ajutor la alte chestii happy

| dragutzairina explică (pentru CM7YRE):

laughing te mai intreb 2 chestii...ce inseamna pm si adresa de mess vrei sa mi-o lasi prin mesaj privat?
laughing big grin