| FloryTrandafir a întrebat:

In curand vine nunta unchiului meu si nu stiu ce sa port, mama zice ca imi va lua o rochita si ca la coafor imi va da o carticica pentru a-mi alege o coafura frumoasa dar eu am parul mic e pana la umeri si cret si nu stiu cum mi-ar sta cel mai bine dar la cum sa ma imbrac. dati-mi niste sfaturi va rog frumos dau fundita la cel mai bun raspuns. am 17 ani

Răspuns Câştigător
| wpqr1 a răspuns:

Http://www.maxine.ro/......10685.html

Presupun ca nu ai un par scurt. Rochia aceasta estye perfecta pentru o seara frumoasa. Cred ca te va prinde bine si coafura. Aratai-le mamei tale. sigur o sa ii placa :)

3 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Buna! Iti poti face un coc mai ciufulit si poti lasa cateva suvite libere, fiind cret o sa arate bine.Ar merge o rochita eleganta la coc, cam pana la genunchi si niste sandalute cu toc in picioare.

| FloryTrandafir explică:

Am mai fost facuta coc la alte evenimente dar as dori altceva.

| Cristinadea a răspuns:

Poate nu vrei sa iei in considerare ce zic dar cel mai bine te imbraci sa iti placa tie si fi tu multumita de tinuta, iti recomand o rochie simpla si comoda. Vezi poate gasesti pe aici ceva http://www.dress-code.ro/......odele-noi, eu mi-am luat de curand o rochita cu floricele si e foarte comoda si draguta.