| LoveMe a întrebat:

am si eu o intrebare.am parul ondulat, un pic cret, care ajunge exact pana la umeri...breton pe frunte dar eu il port pe o parte

deci cine imi spune o COAFURA, FRIZURA... orice.

dar daca dati poze explicati si cum sa il fac ca in poza

funda!

Răspuns Câştigător
| melc a răspuns:

Poti sa'l piepteni multmultmult si sa-ti faci o mini-codita intr'o parte si sa-ti prinzi bretonul cu una sau doua clamite xD eu asa fac thinking

4 răspunsuri:
| Alexăndruţaa a răspuns:

Pai... poti sa-ti faci 2 coditze. ar arata superb

| Alexăndruţaa a răspuns:

Sau 2 pletutze
sau o coada la spate
sau spic
sau coc
sau iti faci f. f. f. multe pletutse in tot parul` si le prinzi in codita

| IrxnIroxyI a răspuns:

Poti sa il intinzi cu placa big grin Ti-ar sta bine.

| andreeaaa1 a răspuns:

Http://www.e-joy.ro/......0_340_.jpg
Buna! cred ca asa ai tu parul.ai putea sa ti-l intinzi cu placa daca mergehttp://www.divahair.ro/images/speciale/poze_03102007/coafuri3_diva.jpg ceva de genul.
sper ca te-am ajutat:*!