| XoXo4you a întrebat:

se aproprie ziua mea de nastere fac 13 ani... bine eu nu ma comport ca o fata de 13 sunt diferita in senul bun sunt destul de inalta, blonda, slaba, sunt bine dezvoltata la corp si am ochii caprui.Nu stiu ce sa fac cum sa imi fac parul cum sa ma imbrac sunt tunsa bob dar parul mi-a crescut pana putin dupa umeri si nu as vrea sa merg la coafor. Dati-mi idei pentru o coafura care sa mi-o fac acasa si idei de cum asi putea sa ma imbrac.
P. S. ziua mea e dupa Paste asa ca mama mea o sa imi ia haine noi funda cele mai bune raspunsuri

Răspuns Câştigător
| Lovelyix a răspuns:

Fa-ti codite, sau codite impletite. Poti sa iti pui doar o bentita sau sa iti faci parul cu placa de par. Taie-ti din varfuri putin, o sa iti dea un aer elegant. Eu cred ca ar trebui sa iti pui o esarfa subtile in par ( dupa urechi ) si sa ti-o legi sus in crestet cu o funda care o lasi asa mai intr-o parte. Chiar este dragut. Succes! Si LA MULTI ANI!

1 răspuns: