| Ursuletuuuuuu a întrebat:

Joi este majoratul iubitului meu, si nu stiu ce cadou sa ii cumpar. sugestii big grin?

Răspuns Câştigător
| rico123 a răspuns:

Daca e un tip macho un ceas. Daca e finut un parfum.

3 răspunsuri:
| Crucified a răspuns:

Cumpara-i un sutien iubitului tau!

| MrSonnyist a răspuns:

Un ceas, sau daca stai bine cu bugetul un smartphone(daca nu are).Eu astea leas preferahappyApoi depinde si de el.Tu trebuie sa il sti mai bine.Sa sti ce doreste.

| ssonix a răspuns:

Buna si eu aveam aceeasi problema anul trecut... dar apoi m-am gansit sa ii fac un cadou imens...
I-am cumparat o sticla de sampanie, un tricou cu Si va mai trece un azi pentru ca maine asteapa, iar ieri a trecut La multi ani (numele lui)! 3 I-am cumparet o cana cu cel mai bun iubit din lume, 4 o bratara de argint 5 o felicitare in care am scris ceva in ea 6 o rama foto in care am pus o poza cu mine si cu el 7 un lucru pe care el in adoara foarte mmult
Apoi am luat de la un magazin o cutie foarte mare si l-am rugat pe fratele meu sa ma ajuta sa motolesc in bulgari mici ziare in timp ce eu inveleam cadourile in ziare dupa ce umpli cutia cu ziare poti imprestia si cadourile in toata cutia, iar apoi inchide cutia si impacheteaz-o in hartie speciala si pune-i o funda, si o alta felicitare cu la multi ani si specifici cine esti. Cand va deschide cutia roaga-l sa desfaca fiecare bulgar pentru ca se poate afla orice in elwinking apoi dupa toate cadourile dai un sarutfoarte dulcehappyhappy :* sper ca te-am ajutat funditahappy?