| ღLawღ a întrebat:

Peste 2 saptamani, este majoratul unei verisoare, si nu stiu ce ii pot lua.Deci,cateva idei, apropo sunt din Pitesti.

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! cred ca un buchet de flori si un catel mare de plus e cel mai bun cadou, acum depinde si de bugetul tau, de fitele ei, daca are...un lantisor de argint, o bratara, ceva ce sa ii aminteasca cu drag ca acel cadou e de la verisoara eihappy distractie placutawave

4 răspunsuri:
| ElizzaTPU a răspuns:

Buna, ai putea sa-i cumperi un accesoriu dragut http://www.fiora.ro/accesorii/pandative.html sau un fes/o pereche de manusi la moda, o bluzita scumpica etc :*

| nadyank a răspuns:

Bijuterii sau un pandantiv personalizat cu poza voastra: www.argintarie.ro... http://www.argintarie.ro/blog/2011/10/05/portofoliu-fotogravura-iv/

| LMAO a răspuns:

Ceva hazliu, haios astea nu se invechesc maicamea are 43ani si a facut de revelion o tombola cu adulti de seama ei si a luat 2 animale de plus care au butaoane pe care apesi si canta a cam zis lumea ca avea cele mai tari cadouri asa ca succesFUNDA?

| salbaticu a răspuns:

Ia-i un iPhone laughing