| didie a întrebat:

Buna TPU intr-o saptamana e ziua celei mai bune prietene si vreau sa ii fac un cadou facut de mine sa il aiba toata viata si nu stiu ce sa fac va rog ajutati-ma dau fundita, deci ce sa-i fac?

Răspuns Câştigător
| ButterflyDenisuca a răspuns:

Sa mergi sa imprimi o poza pe un tricou cu voi doua. Se va bucura!;*

5 răspunsuri:
| venusdoom a răspuns:

Ai putea incerca sa faci origami. O cutiuta poatethinking

Răspuns utilizator avertizat
| Iunikaaa a răspuns:

Depinde ce ii place ei si poti face?
Poti olari
Poti picta
Poti sa intregistrezi cum ai cantat un cantec care ei ii place
Poti faci o rochie sau altceva ce ii place[daca stii sa cosi]
Ehh sincer asta e tot ce-mi vine-n cap acum, pa-pa sper sa te ajute sfatul :*

| maria20133 a răspuns:

Poti sa-i faci un tablou cu tehnica quiling. Cauta daca doresti mai multe informatii si imagini cu tablori deja realizate prin tehnica quiling, si adapteaza-le pentru a fi pe gustul prietenei tale.