| MiniLaura a întrebat:

Intr-o saptamana este ziua celei mai bune prietene ale mele, si nu prea stiu ce sa-i iau. Vreau ceva original, dar nu felicitare, pentru ca oricum ii fac una (e o traditie). Funda la cel mai bun cadou!

4 răspunsuri:
| kysu a răspuns:

Ia o rama draguta si pune o poza cu voi doua, ii poti lua ceva de plus daca ii plac jucariile, un demicarton poti lipi poze si deasupra lor sa scrii momentul fiecareia sau ce vrei tu, haine, bijuterii, o geanta, etc. Sper ca te.am ajutat

| MiniLaura explică:

Toate raspunsurile sunt bune....Cred ca aleg ceva din fiecare. Va dau fundita la toti!

| BiancaXoXo a răspuns:

Pai, ai putea sa-i dai un lantisor pentru cele mai bune prietene sau sa-i cumperi un obiect vestimentar care crezi ca i se potriveste.
Nici o carcasa pentru telefon n-ar fi o idee rea.

| MrsScooby2 a răspuns:

Bună!
Cred ca un tablou de pluta care sa contina poze cu voi doua in diferite locuri, ipostaze amuzante etc. ar fi genial. (https://www.google.ro/......ps?/search )