| anonim_4396 a întrebat:

marti este ziua celei mai bune prietene si nu stiu ce cadou sa ii fac. Vreau sa ii fac un cadou simbolic. Vreo idee? big grin Multumesc anticipat. :*

2 răspunsuri:
| Alexandra7201 a răspuns:

Ii poti lua o bratara a prieteniei. Si chiar iti poti lua si tu la fel si sa le purtati amandoua ca semn al prieteniei voastre. Nu sunt deloc scumpe. Iti poti lua de aici https://www.facebook.com/bratari.accesorii. :)

| Raull7 a răspuns:

Poti sa-i cumperi o bratara, un ceas un lantisor sau ceva ce-i place ei mult dar cel mai bine ar fi sa incerci sa confectionezi tu un obiect care sigur o sa-l aprecieze big grin...