| anonim_4396 a întrebat:

La toate site-urile din afara se platesc comenzile cu cardul sau exista si site-urile la care comenzile se pot plati ramburs la livrare? Multumesc. !

Răspuns Câştigător
| AnaEmma a răspuns:

Parintii mei au cumparat multe chestii de pe site-uri. Dar de fiecare data plateau cash cand era livrata comanda. Deci da. Exista site-uri pe care nu platesti cu cardul. Imi pare rau ca nu izi pot spune cum se cheama dar sper ca te-am ajutat. Ai incercat pe Olx?