| Cri95 a întrebat:

Salut TPU! Am facut o comandă online si am cerut livrare la easybox,dar cand am plasat comanda avea doar doua optiuni plata ramburs la easybox sau plata online cu cardul. Am ales plata ramburs la easybox, dar cand am ajuns acolo am vazut ca nu se putea plati in numerar.....am încercat si cu cardul si dadea eroare.
Oare exista plata ramburs la easybox?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La easybox se plateste doar cu cardul, daca bifezi asa ceva la efectuarea comenzii. Nu exista plata in numerar.
Dar ai primit sms si e-mail de la Sameday ca ti-a venit coletul la easybox?

| Cri95 explică (pentru darrio2007):

Da,am primit

| darrio2007 a răspuns (pentru Cri95):

Trebuia sa mai incerci cu cardul. Poate era vreo eroare de sistem in acel moment. Eu asa platesc mereu la comenzile primite. La easybox.

| Cri95 explică (pentru darrio2007):

Mulțumesc pentru informatii. Da, in cele din urmă am reusit sa platesc acel colet cu cardul.