| FanOfPostMalone a întrebat:

Ma uitam la un review pe Youtube la un macbook pro si am înțeles ca persoana respectiva a primit airpods gratuit deoarece a cumpărat macbook-ul prin oferta aceea de student. Se poate și in România? Am văzut și pe iStyle ca exista sa cumpar macbook prin oferta de student însă nu am văzut nimic legat de airpods gratis.

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

La noi e altă ofertă, iei un tractor nou și primești gratis o cutie de scobitori. Bună și aia!