| oana_3582 a întrebat:

Buna TPU... mama si tata vor sa imi ia un cadou si au spus ca ar fi bine sa le spun eu ce vreau, dar eu nu am nici o idee, voi ce parere aveti? ce sa imi ia? vreau sa vad ce idei aveti voi... big grin

7 răspunsuri:
| eliza_7547 a răspuns:

Un catellove struck... fundabig grin

Răspuns utilizator avertizat
| Melissssa a răspuns:

Depinde si de buget
poti sa le spui sa iti ia niste haine.adica,cel mai bine ar fi sa te gandesti ce ai uh nevoietongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !

| ema1ih a răspuns:

Spune-le sa iti dea bani iar mai tarziu cand iti vor veni idei iti cumpei ce vrei

| ♥•ßyencuţa•♥ a răspuns:

Pai. Tu ce ti-ai dori foarte mult? Si mai ales ce ai nevoie?
Dar daca vrei uite niste exemple: un telefon nou ( chiar si unul TouchScreen), sau un aparat foto digital, un mp3, mp4, mp5 sau chiar un iPod, niste hainute, un laptop sau un PC nou, o imprimata, o placa pentru. par sau un ondulator...nu mai stiuthinking Gandeste-te la ce-ti doresti tu mult.
Te pup! Sarbatori fericite!

| mariaelenoiu a răspuns:

O rochie de club :)
http://baby-doll.ro/rochii-club