| MinaLovee a întrebat:

Heyy, am o intrebare la voi, dati-mi idei pentru cadou de anul nou, nu scumpe si nu doresc siteuri, dar idei,, orce idee conteaza (cadou pentru MAMA, TATA si FRATELE) DAU FUNDA va rog muultt

Răspuns Câştigător
| BeatriceNagy a răspuns:

Iti sugerez ca mamei tale sa ii cumperi ceva semnificativ. Adica, nu doar o simpla cutie de ciocolata care se mananca in 5 minute si se arunca ambalajul. Cumpara-i un lantisor, sau o cana ( sunt cani cu " pentru cea mai buna mama/ cel mai bun tata ). Poti sa ii cumperi o bluza, sau o pereche de cercei. Tine minte faptul ca nu trebuie neaparat sa fie ceva scump, trebuie sa fie semnificativ. De asemenea, si tatalui tau ii poti cumpara o cana, sau o camasa. Ii poti cumpara un parfum sau o bluza. Sau ii poti cumpara o sticla de sampanie, pentru ca, eu cred ca barbatii nu sunt asa pretentiosi. Cat despre fratele tau, ii poti cumpara o minge sau o caciula. Sau o pereche de manusi. Dar cred ca s-ar bucura daca i-ai cumpara un joc video ( Call of Duty sau chestii de genul asta ), acuma, binenteles ca, depinde ce gusturi are fratele tau.

1 răspuns:
| Aron98 a răspuns:

Buna draga,
Deci, eu mamei anul trecut i-am cumparat un lantisor cu un fel de iconita cu Maica Domnului, tatalui i-am cumparat o pereche de adidasi de la Nike pe care pusese de mult ochi pe ei, si lu fratele meu i-am cumparat o mingie originala de la Nike. In total am cheltuit in jur de 250-300 de lei.
Sper ca ti-am fost de ajutor.
Vreau sa precizez ca cadourile mamei si tata am facut jumi-juma cu fratele meu