| Gheti_Rebeca_1998 a întrebat:

Mi-am comandat ceva produse de pe shopu.ro si vineri am facut comanda. Luni m-a sunat o doamna si mi-a zis ca pe miercuri adica ieri ar trebui sa ajunga. Le-am cerut un nr de telefon de la fan curier si nu raspunde nimeni. ce ma sa fac ca aproape o sapt ast si nici aia de pe site nu mai ras si nici curieru ala.

1 răspuns:
| Danzell a răspuns:

Sun-o inapoi pe doamna si cere-i
numarul AWB al comenzii.

acel numar este atasat oricarui colet trimis prin firmele de curierat
dupa care intrii pe site-ul fancurier
si cauti un chenar Rosu in care scrie "Unde este expeditia mea"

introduci numarul in dreapta "Numarul AWB" si apesi cauta. ar trebui sa iti spuna statusul coletului tau