| Andreealorena a întrebat:

Nu stiu unde pot gasi tapiserii mandala... ceva covoare pentru perete,un fel de tapet. Sunt foarte tumblr si vreau si eu, dar nu prea gasesc site uri din Romania. Am gasit pe ebay si joom si wish dar alea ajung in cel putin o luna iar mie imi trebuie in cel mult doua saptamani. Va rog dati-mi niste site uri din Romania unde as putea gasi tapiserii mandala pentru perete. Am tot cautat si nu am gasitsad. Tapiseriile sa nu fie rotunde pentru ca as vrea sa o pun pe perete si daca gasiti vreau un model mai tumblrish,mai frumos nu stiu, mai complet in sensul ca sa fie mai dragut, nu stiu cum sa ma exprim. Va multumesc anticipat...

1 răspuns:
| WhatMeanLove a răspuns:

În România mai greu. Aliexpress are oferte bune. Mă uitam la o tapițerie asemănătoare și la recenzii zicea cineva că au ajuns în 2 săptămâni.
Also, sunt multe chestii tumblrish pe acolo. Doar pune "tumblr" la căutare și voíla!