| Lary_2950 a întrebat:

Vreau sa imi decorez camera, vreau sa imi pu tapet dar nu stiu ce model si ai mei nu ma lasa sa imi pun toata camera doar pe un perete... s-ar vedea urat pe un singur perete si restul alb?(am si mobila alba deci vreau un tapet care sa mai inveseleasca camera)

Răspuns Câştigător
| Mangustă a răspuns:

Eu am mobila tot alba, iar pe peretele (latimea) din fundul camerei (e vizavi de gean si e destul de intunecat) am asezate patul care e destul de mare si o noptiera. Iar pe perete ala am pus tapet crem spre maro (nu mai stiu exact culoare ca l-am dat jos cand am renovat peretii) cu un fel de floricele negre, ceva gem vintage si arata chiar dragut ^-^
Daca nu vrei neaparat tapet, pentru canu 'inveseleste' chiar asa de tare camera ti-ai putea luat un panou mare de pluta pe care sa prinzi poze de-ale tale, sau cu lucruri care iti plac...saaau le poti pune direct pe perete cu o bucatica mica de scoci facut ghemotoc si lipit pe spatele fotografiei (eu asa am acum peretele ala :] )
Bafta

3 răspunsuri:
| Danielcristian a răspuns:

Nu ar arata urit deloc, deci daca combinati cu rosu o sa va incinte.

albul si rosu nu inchis tare, o sa arate o splendoare de camera.

| tituspullo a răspuns:

De ce nu vreti sa renuntati la tapet uite aici ceva trasnet, rafinat si plin de gust.ai multe tipuri de materiale si culori cate vrei.http://www.emozioniveneziane.it/en/products/cadoro_velvet/.daca vrei mai multe informatii, contacteaza-ma