| Mayy a întrebat:

Particip in curand la un eveniment la care voi imbraca o rochie nuanta piersicii si pantofii crem. As vrea sa stiu in ce culoare ar trebui sa fie sacoul si geanta incat sa mearga?

4 răspunsuri:
| Lariiiiiiii a răspuns:

Geanta sa fie un alb/crem si sacoul alb eu asa zic.
Pa, pa.

| EllaC2710 a răspuns:

Cauta pe www.bella-fashion-beauty.ro, cu siguranta vei gasi ceva pe placul tau acolo si care sa se potriveasca cu tinuta ta.

| Larisa_Andreea_1997 a răspuns:

Poti face sacoul crem si geanta daca nu fooseste niste pantofi albi si asa si sacolul si geanta iti zic eu sunt foarte frumoase cuorile

| CevaChestiosenie a răspuns:

Buna! big grin Eu zic ca geanta sa fie de culoare tot pe undeva pe langa crem... eventual un piersic deschis sau chiar alb big grin cum vrei.Iar sacoul tongue nu prea stiu ce sa zic tongue depinde de tine ce preferinte ai... P.S. : In legatura cu rochia : este mulata si te avantajeaza? Daca da atunci geanta ar trebui sa fie gen plic.winking sper ca te-am ajutat in vreun fel big grin