| Azul a întrebat:

Pentru banchet. daca am rochie neagra ce culoare ar trebui sa aiba pantofii si geanta? Dar la rochie nude? Multumesc!

3 răspunsuri:
| AndradaKissYou a răspuns:

Eu cred ca ar merge orice culoare.Adica ceva decent dar care sa atraga si privirile.Nu ceva roz bombon sau portocaliu de exemplu.Un roz pal, un albastru mai deschis, un crem ceva frumos... Iar geanta ( plicul ) bineinteles aceeasi culoare ca si pantofii! :*

| LollypopMe a răspuns:

La rochie neagra ar merge niste pantofi aurii, negri sau albi, sau argintii si la geanta la fel

| lolz1 a răspuns:

Hristos a inviat!
Negrul se asorteaza cu orice alta culoare happy, daca esti blonda iti recomand bineinteles albastru sau turcoaz, iar daca esti bruneta sau satena un roz spre portocaliu dar strident, ceva care sa atraga priviri! Sunt la moda culorile tipatoare, multa bafta si sper ca ti-am fost de ajutor + distractie placuta!