| NeverSayNowXD a întrebat:

Pe Craciun trebuie sa-i cumpar unui coleg un cadou. Stiu exact ce vreau sa ii cumpar, dar vreau sa ii mai cumpar si ceva dulciuri. Problema e ca, am vrut sa ii cumpar ciocolata dar am aflat ca nu ii place. Ce ii pot cumpara?

3 răspunsuri:
| adinaTPU a răspuns:

Fursecuri sau prajituri de la cofetarie; sau saratele sau bomboane cu eucalipt, alea sunt si sanatoase. laughing

| cally a răspuns:

Jeleuri,cipsuri,dropsuri,acadele...mai multe laughing

| vangaelis a răspuns (pentru cally):

Se scrie chipsuri dar ma rog, pentru unii nu are importanta, stiu. happy
Cum sa-i faci cadou chipsuri cuiva? happy E de prost gust.