| sorin12 a întrebat:

trebuie sa iau unui coleg un cadou insa habar nu am ce sa ii iau (fiecare coleg ia la cineva)... la inceput vroiam sa cumpar un fular dar am aflat ca nu ii plac fularele ba chiar le uraste... Singurul lucru pe care il stiu despre el ca ii place mult fotbalu si ii stelist inrait. Pls ajutor!

1 răspuns:
| Anonimuuuussssss a răspuns:

Ai putea sa ii faci un cadou legat de Steaua:sa imprimi un tricou, o cana cu Steaua sau ai putea sa ii faci cadou o minge foarte buna cam la 100 lei cu Steaua. Sper ca te-am ajutat! Funda?