| teiubescteiubescteiubescteiubescteiubesc a întrebat:

Pe facebook-ul oficial Pariu cu viata scria un site de unde putem cumpara :pixuri,cani,tricouri, bratari USB si un afis cu autografele tuturor.am intrat pe site si nu mai au afise.Asta e site-ul http://bit.ly/ILbFq7. As vrea sa stiu cum pot cumpara de pe acest site si daca pot achizitiona afise de undeva. Funda.P.S : Scuzati categoria :D

Răspuns Câştigător
| DanyEllatpu a răspuns:

Le poti gasi in magazinele cora si diverta

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Postare gresita la Dragoste si sex.

| teiubescteiubescteiubescteiubescteiubesc explică (pentru anonim_4396):

Am spus scuze pentru categorie, dar e cea mai vizitata happy

| Irinami21 a răspuns:

~~Hmm eu am intrat prin diverse librarii si am gasit... La diverta :X si chiar mi-am luat si eu un tricou si am dat 50 lei

| Andrei_BubyCooky_1997 a răspuns:

In Oradea este un magazin unde is chestii pentru. strand iar acolo iti face tricouri cani bratari de toate cu ce imagine vrei tu dar poti merge si la magazinele cora sau diverta big grin! Magazinul se afla la intrarea in strandul baile felix din statiunea baile felix happy