| ...:::My\Tears/Run\Black:::... a întrebat:

Peste 2 saptamani am balul si as vrea sa ma imbrac in ceva mai indraznet. Stiti cumva unde as putea gasi maieuri cu sutien incorporat ca in videoclipul Alexandrei Stan-Mr Saxobeat?

Răspuns Câştigător
| criss84 a răspuns:

Ai putea incerca la magazinele de lenjerie intima. poate gasesticeva de genul sau un body cu sutien incorporat :) eu am vazut o rochita cu un fel de corset iti pun linckul aici http://www.margotte.ro/63000/rochie_little_black_dress_

1 răspuns:
| kiribui a răspuns:

Daca nu gasesti ai putea folosi un maieu taiat e mai indraznet, dar depinde pentru ce iti trebuie. Dansezi? Sau iti trebuie pentru probe?