| ela_4410 a întrebat:

Buna TPU.Peste 3 zile este ziua verisoarei mele si nu stiu ce as pute sa-i cumpar.As vrea ceva mai ieftin deoarece nu prea am bani.

8 răspunsuri:
| Pufiskate a răspuns:

Salut, Ela! Eu sunt noua dar sper sa te pot ajuta cu o propunere. Uite o geanta superba aici http://www.frogs.ro/produs/geanta-vans-bungalo-bag sau tenesi asa http://www.frogs.ro/categorie/slip-ons, sunt si la reducere. Si balerinii sunt la reducere http://www.frogs.ro/categorie/balerini. Toate sunt frumoase! Me love all!

| Pufiskate a răspuns:

Sau mai bine baloane si o carte. Asa e mai ieftin dar tot frumos...happy

| Deea a răspuns:

Haine. un tricou sau o fustita ca e vara sau o pereche de sandalute. Ceva sa-l poarte ar fi cel mai bine ca sunt ieftine. Asa ai putea sa ii cumperi un parfum sau machiaje dar sunt destul de scumpe. Sau daca gasesti ii poti cumpara un ceas mai ieftin.

| Razvan94 a răspuns:

Ochelari de soare, bratari(nu din metal, de bumbac, piele...), un lantisor, cercei?

| imifacuncontincarescriucudiacritice a răspuns:

Un tricou frumos si colorat, si cum ai spus, ieftin(majuscule), o bratara cu numele ei... Gestul conteaza!

| MrBrangspears a răspuns:

I-ai o floare happy si zi ca seamana cu ea laughing

funda?tongue

| ela_4410 explică:

Eu deja i-am cumparat un tricou dragut, dar nu pot sa-i dau numai atat, asa ca m-am gandit sa-i mai cumpar ceva.

| mhh a răspuns:

I`ai o bratara de argint sunt finute si ft ieftine depinde si ce ii place ei. poate nu`i place argintul...big grin cea mai ieftina bratara de argint este 10 leibig grin