| Teodora0602 a întrebat:

Hei, peste câteva zile este ziua a verișoarei mele. Ce as putea sa-i ofer sau sa-i fac?
Este o persoană care stie ce vrea de la viata, iubeste cainii si este ambițioasă.
Fundita!

Răspuns Câştigător
| Yurisa a răspuns:

Poti sa ii iei o perna draguta si pufoasa, cu catel chiar
Daca ai un mall prin apropiere poti sa te duci la Meli Melo, au tot felul de cani dragute, lumanari parfumate
poti sa ii iei o bratara de argint sau aur ce ii place, ii poti lua o palarie de vara, poti sa ii iei un borcan decorativ in care s apui multe bomboane si pe langa sa ii iei o carte
Cati ani implineste?

| Teodora0602 explică (pentru Yurisa):

Împlinește 13 ani.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Teodora0602):

O carte cu Harry Potter, ori o bratara, un lantisor cu un pantand dragut, un catel de plus, o posetuta samd.

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii iei un chiuaua.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un vibrator

| anonimaalee29 a răspuns:

Cumpara-i un catel happy daca are conditii sa il creasca si sa il tina

| smihai23 a răspuns:

Ai putea să-i iei un ursuleț de plus, un cățel de plus, un breloc cu numele vostru, sau eventual cu numele câinelui, o brățară/lănțișor cu inițiala ei. La mulți ani!

| TFlorentina8050 a răspuns:

Poti sa ii cumperi un cadou personalizat, daca spui ca iubeste cainii, sigur are o poza cu un caine, si ii poti lua o cana, o perna, un breloc, un magnet de frigider sau o rama foto cu acea poza! Si langa un mesaj frumos de la multi ani!
https://www.stargift.ro/