| TheFootballPlayerAndrey a întrebat:

Puteti sa imi recomandati niste casti bune pentru telefon, la un pret relativ mic (~35 de lei)? Ma intereseaza in principal bass-ul si calitatea sunetului, nu neaparat sa se auda foarte tare.

Răspuns Câştigător
| Evolution a răspuns:

Salut, am cautat si eu in Romania si sa stii ca nu gasesti calitate buna la 35 de lei la noi cel putin.
Insa iti dau un sfat, majoritatea furnizorilor sau persoanelor fizice comanda de pe site-uri din strainatate de la chinezi cu pret mult mai ieftin (pretul lor de fapt real) si il vand mai scump aici.
Site-ul pe care ti-l recomand este aliexpress. Este un site de incredere si produsele vin din china intre 15-60 de zile. Se plateste cu cardul inainte si banii raman in aliexpress (probabil ai auzit de el) pana vine produsul, cand il primesti banii se transfera catre furnizor.
Sunt mai multe detalii care o sa le gasesti acolo, acolo gasesti casti ieftine si bune pe care poti sa le iei cu 35 de lei si la noi se vand dublu sau chiar triplu.
Uite de exemplu eu mi-am luat un set de leduri pentru masina si am dat 10 lei pe 10 bucati. Aici in Romania aceleasi leduri costa 10 lei, o bucata.
Alte informatii legat de livrare, posta vamala si etc poti cauta pe google si sunt ogramada de articole care te invata cum sa dai comanda prima data si tot ce e nevoie sa stii. De asemenea pe aliexpress gasesti toate informatiile la termenii si conditiile lor.
Aici nu vei gasi casti bune si decat sa iti recomand casti si sa nu fie bune (asa cum am patit eu de multe ori), iti recomand sa cumperi de acolo. Crede-ma, merita. Chiar daca astepti mult.
Succes!

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cam la 35 de lei am luat niste casti de la Sony din Flanco.
Eu sunt multumita de ele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Casti bune gasesti numai peste 70 de lei.