| LucianR a întrebat:

Am o perche de casti de la Samsung in ear (cu dop), insa recent s'au rupt. Am fost foarte multumit de calitatea sunetului si a bassului pe care il scoteau. Cu toate astea, ma bate gandul sa imi iau ceva diferit. Vreu neaparat sa fie cu dop si sa aibe un bass bun. Ce imi recomandati?

1 răspuns:
| DanielaFD a răspuns:

Pai sincer daca acele casti de la Samsung au functionat asa de bine. De ce nu iti cumperi inca o pereche identica? happy Cam greu sa gasesti cu dop + bass bun.winking Bafta! :*