| almaz a întrebat:

Recomandați-mi și mie va rog un magazin din București sau magazin online de unde pot sa cumpăr parfumuri originale la un preț mai bun, mulțumesc.

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Marfa originala la pret bun poti cumpara doar direct de la producator sau importatorii lor autorizati.
Restul sunt cel putin de mana a 3-a (fiecare cu adaosul lui suplimentar) sau marfa nu este originala.

| almaz explică (pentru Bula):

Expemple de distribuitori autorizați? Duty free din aeroport sunt autorizați?

Bula
| Bula a răspuns (pentru almaz):

Duty free nu sunt firme distribuitoare directe, doar de mana N.
Cauti fiecare producator si reprezentanta lor din Romania (sau de unde vrei), eventual iei legatura cu ei la "Contact"-ul de pe site-ul lor.