| Ana_2735 a întrebat:

se apropie ziua prietenei mele si nu stiu ce sa-i cumpar. ziua ei ii sambata viitoare in 9 iulie... vreo idee? funda:X

Răspuns Câştigător
| Kesha1428 a răspuns:

Daca e la moda:o bijuterie extravaganta,un tricou cu mult sclipici,un parfum de calitate,un set de machiaj,sau separat:machiaj,oja,ruj
Daca nu e chiar pasionata de extravaganta moda:un tricou,un medalion cu numele ei sau de culoarea ei preferata sau forma ei preferata,un tricou orce fel,bani,o cordica, o bratara, o mica lampa(draguta)un album foto(bine inteles gol) o jucarie frumusica
Sper ca te-am ajutat.
Funda?

5 răspunsuri:
| danyella12 a răspuns:

Pai poti sa ii cumperi niste cercei draguti sau un pandativ cu jumatate ea si jumatate tu o parte fievrae si ep el sa scrie friend sau o bluzita draguta depinde de culoarea preferata sau, un parfum sau ecva ce stti uh ca ii place poti sa ii cumperi si o bratara frumos colorata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un tricou frumos si un parfun dulce

| robe_5426 a răspuns:

Poate o bluza draguta sau accesori care sti ca i se potrivesc

| alex_3349 a răspuns:

Un set de bijuteri