| zapcyu a întrebat:

Se apropie ziua prietenei mele si nu stiu ce sa'i cumpar. Vreau ceva mai speciala mai deosebit sa o uimeasca... ceva ideei?

5 răspunsuri:
| Catiii a răspuns:

Fai o bratara a prieteniei facuta manualtongue...sau du-te cumparai una
sau iai un ursulet sau o jucarie din plus foarte marehappy

nu stiu.imi poti spune ce gusturi are si te pot ajuta.si cati ani arelaughing

succes in gasirea cadoului!:*winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea sai eiei o bluza frumoasa sau uhn costumas cava...depinde ce ii place, ce guaturi are... ii poti lua un aprfum, un plus, ceva ce stii cai face placere. daca ii place un animal orienteazate sai cumper ceva care sa contina imaginea lui sau asa ceva
bafta

| AdelaPopescu a răspuns:

Uimeste-o prin sinceritate data viitoare. Spune-i cu cate ai inselat-o laughing Doar esti in zodia Pesti. In general indivizii difera intre ei, fara sa depinda neparat de zodie, adica mai sunt si diferente. Insa la Pesti toti sunteti la fel. Nu ai specificat despre care iubita e vorba din toate cele multe ale tale, casanova laughing

| AdelaPopescu a răspuns:

Nu-mi spune ca prietena ta e balanta, la fel ca mine laughing Daca pe 25 septembrie se apropia. Da, intre balanta si pesti in general e o atractie fizica mare, dar trebuie sa fie o balanta desteapta sa-si dea seama cu ce fel de specimen are de-a face, asa cum mi-am dat eu seama. Daca iti bati joc de ea, iti crap capu laughing Dar noi nu ne lasam calcate in picioare, daca ii faci ceva tipei, o sa ti-o plateasca inzecit, insutit, inmiit. Bafta! Si mai usor cu aventurile, adica macar sa le ai cu stil si gust, nu cu orice pitipoanca, ca altfel o sa pierzi balanta. Nu-i proasta sa stea cu un distrus.

| zapcyu explică:

Lantisoare mi-a luat ea de ziua mea...