| ionutzblackknife a întrebat:

Se apropie ziua de nastere a prietenei mele si nu sunt decis ce sa ii cumpar. Ma gandeam la un jurnal mai sofisticat sau la un rucsac dragut. Voi ce spuneti? Care idee e mai buna? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Blamely a răspuns:

Dacă îi plac jurnalele și chestiile de genul, atunci cumpără-i jurnalul. Nu tururor le plac, însă dacă da, e un cadou foarte bun.

4 răspunsuri:
| Neinteresantul a răspuns:

Mai bine o scoti la shaorma sau mc donalds...

| AleAlexandraIdk a răspuns:

O bratara sau un lantisor, din acela cu jumatate de inima la unu jumatate la altul, ar fi cel mai dragut cadou pentru o fata
puppy dog eyes

| ionutzblackknife explică:

Alexa multumesc pentru sugestie dar deja avem asa ceva.
Neinteresantul : neinteresant. Ne place mai mult la KFC.
As vrea sa raspundeti strict la intrebarea mea, va rog. Jurnal sau rucsac?

| Blamely a răspuns (pentru ionutzblackknife):

Dacă îi plac jurnalele și chestiile de genul, atunci cumpără-i jurnalul. Nu tururor le plac, însă dacă da, e un cadou foarte bun.

| ionutzblackknife explică:

Pai daca nu ii placeau nu ma gandeam sa ii cumpar. Ei ii place mult sa scrie. happy multumescwinking