| MariaSilvia1999 a întrebat:

TPU vreau sa îmi iau adidași originali, as dori si un site cu adidași originali, dar cunoscut!

Ps. VREAU SĂ RĂSPUNDĂ DOAR CEI CARE AU COMANDAT

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Answear, fashion days, e pantofi, various brands, asos

| Violleta2022 a răspuns:

Daca vrei adidasi originali, mergi DOAR pe site-urile lor originale si comanzi de la firma originala ADIDAS, selectand o tara europeana, de unde doresti sa cumperi:

https://www.adidas.com/us/location-selector.html

PS Eu am cumparat de pe siteul oficial si original Adidas, din Australia.

| sierra1 a răspuns:

Maria mamă, ia de pe eMAG, ăia sunt corecți

| GabiDumitrescu a răspuns:

SportsDirect.com, nu arunca cu bani la mizerabilii de bisnitari de la noi. TOTI sunt niste mizerabili. Poti sa te duci sa probezi de exemplu la Deichmann, apoi sa comanzi mai ieftin de la SD - avantajul adidasilor de firma e ca daca probezi marimea x, modelul y in Romania si apoi faci comanda din Zanzibar, o sa primesti fix ce ai probat.

| SilentRain a răspuns:

Fashion days

| Alverto a răspuns:

Footshop*

Răspuns utilizator avertizat
| xandra0301 a răspuns:

Sizzer, Sport Loft, Collective, Buzz