| SilentDark a întrebat:

Sora mea doreste sa comande Jurnalul Violettei(stiti voi de la Disney Channel); ORIGINALUL. Se apropie ziua ei si as dori sa il fac cadou insa l-am cautat pe net si e cam scump. Pe unele site-uri era 20 de lei dar transportul era 30 de lei; pe alte site-uri l-am gasit la 30 de lei dar transportul era 17 lei... si tot asa.
Bugetul meu e cam restrans si... nu stiti de unde l-as putea comanda pana-n 40 de lei!
Multumesc mult!

4 răspunsuri:
| SilentDark explică (pentru I0NUTZ):

Site-ul este sigur? Adica la comanda imi zice sa scriu adresa firmei mele, CNP, si alte chestii din astea pe langa adresa. Ceea ce ma cam descurajeaza.

| SilentDark explică (pentru I0NUTZ):

Hmm... Nu ma lasa sa comand decat daca completez Banca, Firma, CNP-ul, Cod IBAN si adresa sponsorului meu(adica nu inteleg ce sponsor-nu am sponsori-).

| I0NUTZ a răspuns (pentru SilentDark):

Sincer nu stiu nimic despre site dar daca iti cere atatea poate ca iti poate lua banii si sa-ti trimita ceva fara valoare... Nu stiu straight face