| catalina15 a întrebat:

Sora prietenei mele implineste 10 ani, si m`a invitat la ziua ei, si problema e ca nu stiu ce as putea sa ii cumpar big grin.Anul trecut i-am luat o bluzitza cu Hannah Montana, ca mi-a zis prietenamea ca ii place foarte mult.Anul acesta nu imi vine nici o idee, ma puteti ajuta?batting eyelashes Multumesc:*FUNDA!

6 răspunsuri:
| cristinna23 a răspuns:

Poti sa-i iei ceva cu hanah montana sau ceva pentru varsta ei

| RainDrop a răspuns:

Numai la prostii o inveti.laughing
Pai nu stiu, ceva de genul acela, ia-i niste creioane cu hm, si altele.:/

| lylo a răspuns:

Au aparut si parfumuri cu hanna montana... iai unul.

| SummerSmile97 a răspuns:

O papusa Hannah Montana
Se mai poate juca cu o papusa ca are 10 ani big grin
sau
Un lantisor dragut (nu neaparat cu Hannah Montana)ceva fintu, o bratara
sau
O rama de fotografi stii ca sunt dintralea cu hannah montana
sau
un jurnal ca poate sa inceapa de la 10 ani sa scrie ceva in el si ca sa o atraga sa fie cu personaje Disney de exemplu Hannah Montana ca ii place
sau
un set Hannah Montana:linie, creoane, radiera si pe langa asta ar putea fii jurnalul acela
sau
ceva ce iar folosi la scoala (un penat tot cu hannah montana)
sau
a apartut Monopoli cu personaje Disney big grin

| tennyteen a răspuns:

I-ai putea cumpara un joc, gen Scrabble sau Nu te supara frate sau Monopoly...

| Deni24 a răspuns:

Pai...poati sa ii iei un inel cu HM
sau un lant cu HM
un carnetel cu HM
colanti cu HM
o bratara
un parfum
SUCCES!