| anonim_4396 a întrebat:

Bunabig grin curand este ziua prietenei mele cele mai bune, care implineste 18 ani. Vreau sa i fac un cadou frumos, simbolic prin care sa ii demonstrez ca mi e prietena f buna ca mi-e ca o sora. Vreau sa fie ceva sa o impresioneze. Nu stiu ce as putea alege. Ma puteti ajuta? o idee un sfat:X dau funitsa mersi

Răspuns Câştigător
| kiddscream a răspuns:

Pai ai putea sa cumperi un lantisor de argint sau sa ii faci o petrecere surpriza daca ii plac animalele i-ai putea cumpara un catelus orice animalut de casa. dar eu de ziua mea am primit de la prietena mea cea mai buna un lantisor de argint de fapt sunt 2 o inima in jumatate jumatate ea jumatate eu stiu ca sunt o gramaada de din astea dar pe mine chiar m-a impresionat, si i-ai putea scrie si o felicitare cu tot ce simti tu pentru ea.

Sper ca te-am putut ajuta >big grin

| Noreasontosimle a răspuns (pentru kiddscream):

Ideea cu lantisorul e foarte buna! Multumesc:X

| kiddscream a răspuns (pentru Noreasontosimle):

Npc :*