| Raul01 a întrebat:

Am si eu nevoie de un pic de ajutor...Marti este ziua de nastere unei prietene foarte bune si am fost si eu invitat. Chiar nu am nicio idee despre ce as putea sa ii cumpar (m-am gandit la o bijuterie dar ea nu prea sa de in vant cand vine vorba de ele ). Apoi m-am gandit la un cadou personalizat care mi se pare o idee geniala dar m-am ciocnit de alta problema: nu stiu cu ce sa fie fotografia pe care o imprim pe obiectul respectiv. Ma puteti ajuta cu vreun sfat va rog? Tin sa precizez ca eu am 15 ani si ea implineste marti tot 15 ani

2 răspunsuri:
| ElenaZamfi a răspuns:

Eu cred ca ar fi portivit o bijuterie, stii tu o femeie nu are niciodata destule bijuterii sau pantofi.eu ti-as recomanda ceva in genul asta -> http://weheartit.com/entry/12346514 e ceva care mereu o sati aduca aminte de ziua ta ceva care poate fi purtat la o tinuta usor eleganta si e si ca un obiect care sa-l tii pana la adanci batraneti sa zic asa:d Ideea de a personaliza e geniala.Eu as sugera o poza cu voi doua sau eventual doar numele vostru.Bafta:*

| ღÐelly a răspuns:

Eu zic sa faceti o poza astazi sau maine impreuna. spune ca vrei o amintire, pentru a nu te da de golwinking