| sofiaaaa001 a întrebat:

Buna TPU, stie cineva daca se mai poate comanda safe de pe vivre chiar daca au intrat in insolventa? Am auzit de la niste oameni pe un chat acum ceva timp de niste experiente negative cu comanda lor de pe vivre deco dar nu imi mai amintesc exact despre ce era vorba. Am vazut ca ei inca pun produse noi pe site si aplicatia lor e functionabila inca.

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Decat sa te trezesti cu surprize neplacute, mai bine comanzi de pe alt site.Gasesti inca vreo 50 cu acelasi specific daca dai o cautare.

Spor la shopping cumpatat.

| sammie a răspuns:

Ca să fii sigură mai bine comandă ceva ieftin și vezi dacă e " safe ". Nu îți putem garanta.