| Bosznic a întrebat:

Salut, se poate comanda de pe site ul sau aplicația oficială Nike, in Romania? Și dacă da in cat timp ajunge comanda?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, poți comanda de pe site-ul oficial Nike din România.
Am comandat recent niște sneakerși (Jordan 1 Retro (High White University Blue&Black)) care au venit în 5 zile lucrătoare.
Timpul de livrare poate varia în funcție de produs și de opțiunile de livrare pe care le alegi. Normal ar trebui să dureze între 2 și 7 zile lucrătoare.

| stefaniamari13 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai primit cv email? am dat comanda vineri seara si nu am primit nimic si am înteles ca în 24 de ore trebuie sa trm

| stefaniamari13 a răspuns (pentru stefaniamari13):

Trebuia sa primesc*

3 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Comanzi dupa Nike.ro, sau ai putea comanda si dupa nike.com, doar ca or s-a te puna romanii sa platesti taxe daca valoarea depaseste o anume suma.
Alegerea este a ta.De asemenea poti vedea daca aia pe.com vind si in RO, pentru ca is unia care ocolesc, plus trimisu, dar macar stii ca cumperi ceva bun, nu stifturile de la Nike care in loc sa le arunce, hai sa le vindem la romanii laughing

Pe.com acolo ai exact calitatea nike, pe.ro ar putea sa fie ceva calitate mai slaba.
Dar ca idee pe.com is cele mai mari preturi laughing nu stiu care cumpara de acolo, poate cei care nu se uita la bani.
Plus ca apare probllema daca iti vin, asa ca cel mai bun e sa mergi la magazine care vind, acolo probezi, stii sigur ce cumperi.

Poti cumpara de la magazine din state, au preturi mai mici ca nike.com acelasi produs, asa e pe aici, magazinele lor direct au preturi mai amri.Este valabil pentru orice alt brand, dar si de haine, la fel se intampla si acolo.
Cauta pe macys.com, vezi daca au ce cauti tu, aia uneopri vind si cu juma de pret, poate si mai jos laughing eu de la aia am majoritatea hainelor si incaltaminte, luate la preturi de astea de nimic.