| babyblue23 a întrebat:

Stie cineva unde se gaseste guma cu scortisoara in Focsani? Sau bomboane cu scortisoara? O zi buna tuturor!

11 răspunsuri:
| AnnaAnnne a răspuns:

Buna,stiu ca si.a luat o data fratele meu o guma de mestecat care continea multe file si era cu scortisoara, de acolo cum mergi la casa de marcat sunt expuse mai multe dulcuri si se gasesc si dif marci de guma de mestecat, nu stiu ce marca era deoarece avea un nume mai ciudat uita.te si tu atenta sigur nu era five sau orbithappy.O zi frumoasahappy

| babyblue23 explică (pentru AnnaAnnne):

Mersi.Am auzit ca prin alte orase se gasea la Lidl.Voi lua fiecare market in parte.Trebuie sa gasesc!

| AnnaAnnne a răspuns (pentru babyblue23):

Da, trebuiehappy! Eu sunt din Pitesti si fratele meu a luat. O de la Carrefour. Ul de aici, Ti. Am spus cum mergi la casa de marcat sunt acolo expuse dulciuri,..., dar de ce vrei neaparat guma de mestecat cu scortisoara?

| babyblue23 explică (pentru AnnaAnnne):

Am auzit ca nu numai gumele, insa si bomboanele sunt bune pentru durerile in gat si alte lucruri.M-am saturat sa merg la farmacie sa iau tot felul de dropsuri care nu au nici un efect.Mersi mult.Voi incerca zilele acestea.

| AnnaAnnne a răspuns (pentru babyblue23):

Am fost azi la carrefour si chiar m.am uitat sa vadvdaca mai vad guma cu scortisoara de care si.a luat fratele meu si sa-ti spun marca, dar din pacate n.am vazutsad, imi pare rau. Poti sa consumi miere amestecata cu scortisoara e f. buna si in acelasi timp si f.sanatoasa cred ca o sa te ajute.Sa ai o seara frumoasa happy

| Camirzan_Ileana_1980 a răspuns:

De la Starbucks... daca exista in Focsani.

| babyblue23 explică (pentru Camirzan_Ileana_1980):

Nu este...Mersi.

| Camirzan_Ileana_1980 a răspuns (pentru babyblue23):

Cu placere.....si imi pare rau. sad

| babyblue23 explică (pentru Camirzan_Ileana_1980):

Nu-i nimic.Gasesc eu! Noapte buna!

| Camirzan_Ileana_1980 a răspuns (pentru babyblue23):

Noapte buna!

| babyblue23 explică:

Mersi mult tuturor.Mersi pentru sfat Miru.