| crysty1067 a întrebat:

stiti cumva de unde iau si eu husa moschino(aia cu urs), dar in Bucuresti am cautat pana acum la 5 Gsm si n-am gasit, dau funda!

2 răspunsuri:
| anamariarot a răspuns:

E ca și cum te-ai duce la piață să cumperi aparate de fitness. Mergi în magazinul Moschino, dar o să dai o căruță de bani pe o amărâtă de husă, că au produse foarte scumpe. Fără reducere pe site-ul oficial e 75 de euro. La noi e posibil să fie mai scumpă.
Vrei neapărat produsul original? Sigur găsești copie pe ebay sau aliexpress la un preț mai decent, numai că o să aștepți mai mult până îți ajunge coletul, venind din China, de obicei.

| NG_Costi_2002 a răspuns:

Incearca la toate magazinele ca este imposibil sa nu gasesti