| TreiSurori a întrebat:

Caut apartament 2camere de inchiriat prin Bucuresti. Pana in 200 euro, am cautat pe google si nu am gasit mare lucru. Stiti? Intreb pentru ca poate unii dintre voi inchiriaza sau stie pe cineva happy
Ms.

5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
de ce nu postezi anuntul tau aici? tocmai.ro
vei avea mai mult noroc.
O zi frumoasa sa aihappy

| TreiSurori explică (pentru zdrangoi):

Am cautat pe google si mi-a dat pagina asta dar nu am gasit ce imi trebuia. Am si specificat, daca stiti sau oferiti happy

| zdrangoi a răspuns:

Mai bine posteaza anuntul pe un site gratuit de imobiliare.
Cred ca ai mai mult succes decat aici.
Sau poate vrei in gazda, gratis?

| TreiSurori explică (pentru zdrangoi):

Nu multumesc, fara gazda. Nu sunt numai eu, ci si alte persoane cu probleme happy. Multumesc oricum.